وبلاگ

دریافت بارکد برای . . .

خرده فروشی

 

بهداشت و درمان

 

مواد غذایی

 

فروش در گوگل

 

فروش آنلاین

 

فروش در آمازون

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

شما می‌توایند با ارسال نظرات و پیشنهادات خود به ما در امر بهبود این سامانه یاری رسانید

چگونه بارکد پول شما را ذخیره می کند؟

چگونه بارکد پول شما را ذخیره می کند؟

در این مقاله سعی شده است تا به شما نشان دهد که چگونه بارکد پول شما را ذخیره می کند؟  فروشگاه های بزرگ ، غول های اینترنتی ، شرکت های لجستیکی و حمل و نقل هر مرحله از عملکرد خود را کنترل می کنند. با استفاده از داده های دقیق ظرفیت ، کنترل موجودی ، ردیابی دارایی ها و بهره وری را بهبود می بخشند. مشاغل کوچک و متوسط معمولاً قادر به استفاده از این مزایا نیستند زیرا سیستم های پیچیده چاپ و اسکن بارکد بسیار گران قیمت هستند. درست همانطور که راه حل های پرداخت تلفن همراه ، بازار را متحول کرده و به مشاغل کوچک و کارآفرینان توانایی داد تا بتوانند معاملات را دقیقاً مانند غول های شرکتی انجام دهند ، چاپگرها و اسکنرهای بارکد مدرن به استارت آپ های ساده و شرکت های کوچکتر قدرت می دهند تا  با استفاده از جدیدترین بارکدهای 2 بعدی  مبتنی بر داده از مزایای لجستیکی کنترل های سخت استفاده کنند.

ابزار سنتی

الگو

برای سالها “انجام موجودی” یک کار دردناک بود که بر یک کارمند رده پایین تحمیل می شد با انگیزه کمی برای ایجاد آن ،  یا توسط صاحب مشاغل یا مدیر آن انجام می شد. سوابق کاغذی اصلی ترین مسیر ردیابی موجودی برای سازمان های کوچکتر بوده اند.

یکپارچگی

اجرای یک سیستم بارکد مفهوم بسیاری تولید می کند. حرکت رو به جلو با یک بستر خدماتی که در آن مدیریت موجودی ، تلاش های خرده فروشی نقطه فروش ، هوش تجاری و همچنین سخت افزار فیزیکی لازم برای اجرای راه حل ، برچسب زدن به موارد و پیگیری آنها از طریق چرخه عمر محصول انجام می شود. کلید موفقیت در فنآوری بارکد یافتن ارائه دهنده ای است که نیازهای تجاری را برطرف کند بدون اینکه روش کار یک تجارت را خراب کند و چگونه بارکد پول شما را ذخیره می کند؟

انقلاب

مهمترین تغییر در موجودی و مدیریت دارایی ، ابزارهای مؤثر و مقرون به صرفه ای که با چاپ و اسکن برچسب های بارکد به مشاغل کوچک و متوسط کمک می کند. اکنون با استفاده از نرم افزار و سخت افزارهایی که در یک تجارت کوچک معمولی وجود دارد ، راه حل هایی وجود دارد که با آفیس و فناوری های رایج در بانک اطلاعات ادغام می شوند که این برنامه ها بر روی تلفن هوشمند قابل نصب است.

ابزار 2 بعدی

بارکدها 2 بعدی  جهشی تکاملی نسبت به سیستم های کدگذاری قبلی دارند. مدلها و ابزارهای جدید اطلاعات بیشتری را درخود جای میدهند  که هر کجا در دسترس مشاغل و مشتریانشان هستند.  مدیریت موجودی با نرم افزار  بارکد 2 بعدی سریع و هوشمند است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *