وبلاگ

دریافت بارکد برای . . .

خرده فروشی

 

بهداشت و درمان

 

مواد غذایی

 

فروش در گوگل

 

فروش آنلاین

 

فروش در آمازون

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

شما می‌توایند با ارسال نظرات و پیشنهادات خود به ما در امر بهبود این سامانه یاری رسانید

مطالعه موردی شرکت‌های پیشرو در تکنولوژی، شرکت Slow Foods Kitchen

مطالعه موردی شرکت‌های پیشرو در تکنولوژی، شرکت Slow Foods Kitchen

Slow Foods Kitchen  یک شرکت استارتاپی است که توسط یک مادر ودختر به نام های فیلیشیا و آماندا تاسیس شده است و که میان وعده های سالم را برای گیاه خواران درست می کنند. آنها با استفاده از لیموترش ، سیر، جوز هندی تازه و تهیه مواد در بهترین کیفیت، مواد اولیه را جدی می گیرند. در آشپزخانه تجاری آنها هرگز حیوان و گلوتن وارد نشده است. فلیشیا به ما گفت که بهترین محصول  آنها چیپس طلایی کلم است ، “آنها خیلی خوشمزه هستند و من اغلب می گویم که ما چاشنی می فروشیم نه خود کلم را!” تخصص اصلی آنها  در فروش جشنواره های محلی گیاه خواران ، تاکو خام است ، فلیشیا می گوید “ما صدف، مواد درونی آن، سس و چاشنی روی غذا را درست می کنیم و عطر و طعم بزرگی به آن می بخشد.”

از فلیشیا پرسیدیم که چرا او تصمیم به استفاده از بارکد بین المللی را دارد؟

من بارکدها را برای پاسخ و درک نحوه کار آن تحقیق کردم.در صفحات وب پر از مزایایی ست که برای بارکد این نوار بین المللی نوشته شده است.

چرا بارکد را برای محصولاتتان انتخاب کردید؟

به دلیل ارزشی که برای محصول به همراه دارد

محصولات خود را در کدام کشور یا کشورها می فروشید؟

در حال حاضر ایالات متحده

آیا شماره بارکد صحیح و معتبردر طراحی محصول استفاده کرده اید؟

فعالیت ما در ” شنبه بازار” سنت پترزبورگ ، فلوریدا آغاز شد، بعد از گذشت 2 سال از توسعه محصول ، ما شروع به فروختن به بقالی محلی که از بارکد استفاده می کرد، کردیم. من به اشتباه نسخه بین المللی بارکد را انتخاب کردم و خوشبختانه بارکد بین المللی فایلهای صحیح ازکدهای رایج ایالات متحده در اختیار من گذاشت و به توسعه کسب و کارم کمک کرد

 

محصولات شما در کجا به فروش می رسد؟

 

ما بازار خود را با بارهای  آبمیوه تمیز و طبیعی پیدا کرده ایم. همچنین در حالی که وب سایت خود را توسعه می دهیم،زنجیره خواروبار بزرگی را در منطقه خود دنبال می کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *