دریافت بارکد برای . . .

خرده فروشی

 

بهداشت و درمان

 

مواد غذایی

 

فروش در گوگل

 

فروش آنلاین

 

فروش در آمازون

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

شما می‌توایند با ارسال نظرات و پیشنهادات خود به ما در امر بهبود این سامانه یاری رسانید

تجربیات شرکت آرد ورامین (قسمت اول)

تجربیات شرکت آرد ورامین (قسمت اول)

روز سه‌شنبه 3 دی 98، تیم GS1 ایران مهمان شرکت صنایع آرد ورامین بود. معرفی این شرکت در چهار قسمت تهیه شده که در قسمت اول به صحبت‌های ارزشمند جناب آقای ضیاییان مدیر عامل مجموعه و پیشکسوت صنعت آرد کشو در مورد تاسیس و خط مشی شرکت پرداخته شده است. لازم به ذکر است صنایع آرد ورامین استفاده از تمام ظرفیت‌ها و استانداردهای جهانی GS1 را در برنامه دارد و به پیشروی در استفاده از تکنولوژی‌های روز در صنعت خود اهمیت می‌دهد.

شرکت آرد ورامین قسمت اولمدیر عامل شرکت صنایع آرد ورامین در مورد نحوه تاسیس کارخانه گفت:

در سال 1345 بنا بر پیشامدها و بررسی‌هایی که به عمل آمد بنده تصمیم گرفتم کارخانه آرد راه‌اندازی شود. زیرا تصورم این بود که آرد نباید از خارج کشور تأمین شود و باید در داخل کشور تولید و عرضه شود.

از طرفی با توجه به آنکه ما در آن زمان در خوزستان بودیم مسافتی در حدود 800 کیلومتر با کارخانه آرد فاصله بود و همینطور جز اینکه در تابستان آرد خراب و فاسد می‌شد چیز دیگری در بر نداشت. از این رو اولین کارخانه آرد اینجانب از همان زمان تاسیس شد و با مهندسین داخلی و خارجی بابت ساخت و خرید و نصب تجهیزات همکاری شد؛ چنانکه مراحل توسعه‌ای و تکمیلی نیز پس از راه‌اندازی تا 18 سال طول کشید. شرکت آرد ورامین نیز در سال 1372 تاسیس شد که در دو فاز کار می‌کند و در واقع فاز دوم در سال 1385 به بهره‌برداری رسید. ظرفیت کارخانه 162000 تن و در انواع آردهای خبازی، آردهای صنعتی برای شیرینی‌پزی، تولید ماکارون و نشاسته سوهان و بقیه صنایع بالادستی در حال تولید است.

در میان صاحبان این صنعت در دنیا، بولر سوییس نشان داد که نوآوری را در این صنعت بسیار خوب به کار می‌برد. من هم طالب همین بودم که نوآوری در صنعت داشته و همیشه به روز و آماده باشم. از دستگاه‌هایی که خود را با صنایع روز تطبیق دهد استفاده کردیم و تکامل بخشی انجام شد و درحال حاضر با لطف و عنایات الهی این مسئله هنوز هم برقرار است. یعنی اشخاصی که مسئول کار هستند و عزیزان و نورچشمانی که اینجا کار می‌کنند  بطور کلی به این نکات توجه دارند. ما در بین کارخانه‌هایی که تکامل بخشی می‌شوند جزو اولین کارخانه‌ها به این لحاظ هستیم.

در قسمت‌های بعدی به صحبت‌های آقای ضیاییان در مورد نکات کلیدی موفقیت و شعار شرکت پرداخته می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *